Oferta ograniczona czasowo na nowe produkty - zaoszczędź 100 €! Przejdź do Zamów
Kup jeden za 65 € taniej, kup dwa za 160 € taniej Kup teraz

Związek między LANKELEISI a BEZIOREM

        Spędzanie godzin na porównywaniu różnych e-rowerów może przyprawić o ból głowy. W końcu porównywanie podobnych e-rowerów, czytanie recenzji i przeglądanie wszystkich parametrów roweru to często zajęcie czasochłonne, zwłaszcza gdy chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie. Po spędzeniu tak dużej ilości czasu zazwyczaj chcemy uzyskać dobry wynik, czyli móc wybrać odpowiedni rower elektryczny, który spełni nasze potrzeby. Ale skąd wiesz, czy dostajesz dobrą ofertę?  

        Niezależnie od tego, ile mamy rowerów elektrycznych, powinniśmy poświęcić czas na ich porównanie i wybór. W dzisiejszych czasach, wraz z rozwojem Internetu, możemy czerpać z Internetu bardzo dużo informacji. Gdy tylko wpiszemy w wyszukiwarkę żądany produkt, pojawią się tysiące wiadomości. Może się to wydawać dobrą rzeczą, ale w wynikach nie ma zbyt wielu przydatnych informacji i nadal musimy sami je zidentyfikować. Bez wątpienia zwiększa to trudności konsumentów w porównywaniu i wyborze rowerów elektrycznych.

       Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy i klienci mają wystarczającą pewność przy wyborze e-roweru, dlatego porównamy nasz e-rower z innymi markami w oparciu o fakty i różne specyfikacje. Wierzymy, że po przeczytaniu tego bloga będziesz wiedział, jak dokonać wyboru, gdy modele e-rowerów są podobne. Dziś porównanie dotyczy LANKELEISI X3000plus up i Bezior XF200.

Cporównanie z głównych funkcji

LANKELEISI X3000plus w górę VS Bezior XF200

 

Cecha

LANKELEISI X3000plus up

Beziora XF200

bateria

48 woltów 17.5ah

48 woltów 15ah

Silnik

1000W

1000W

TPrędkość operacyjna

45KM / H

40KM / H

Fmiedź

6061 Rama wykonana w całości ze stopu aluminium

6061 Rama wykonana w całości ze stopu aluminium

Składana

Tak

Tak

TIRES

CHAOYANG 20 cali * 4.0 gruba opona

CHAOYANG 20 cali * 4.0 gruba opona

Wosiem Cbystrość

400 funtów

440 lbs

Gwarancja

3 lat

Rok 1

Cena

€1.599,00 

€1.399,00

Porównanie marek(L.ANKILEISI vs. Beziora)

       Widzimy, że te dwa doskonałe e-rowery są podobne, mają podobne specyfikacje, takie jak opony, ramy i silniki. Oba mają doskonałe 20-calowe opony CHAOYANG, a jednocześnie są składane. Doskonała konstrukcja pozwala rowerowi elektrycznemu podróżować po górach i być bardziej przenośnym do dojazdów do pracy. Jednak ten blog ma na celu wykorzystanie tych dwóch modeli do głębszej analizy różnic między markami LANKELEISI i Bezior.

Oopinia Beziora

       Widzimy, że XF200 jest wyposażony w silnik o mocy 1000 W, akumulator 48 V 15 Ah i grube opony CHAOYANG 20 ”x 4”. Te komponenty są już dobre dla składanego e-roweru górskiego. Z rabatem cena XF200 wynosi 1399.99 €, a opłacalność tego roweru elektrycznego jest rzeczywiście wysoka. Ponadto XF200 jest wyposażony w doskonały hydrauliczny hamulec tarczowy, podwójne amortyzatory i roczną gwarancję. Okres gwarancji jest nieco krótki, co może nie być atrakcyjne dla początkujących nabywców.

       Baza użytkowników marki Bezior to konsumenci z niższego i średniego segmentu cenowego, a aby ich przyciągnąć, ceny Bezior są niższe. Przy założeniu tak wysokiej opłacalności kontrola jakości może nie być zadowalająca, co może być również przyczyną krótkiego okresu obsługi posprzedażowej. Bezior osiągnął jednak wszystko, co najlepsze, o czym świadczy jego wysoka efektywność kosztowa.

Oprzegląd LANKELEISI

       Z perspektywy specyfikacji widać, że X3000plus up jest wyposażony w akumulator o większej pojemności 48V 17.5ah, co oznacza, że ​​nasz samochód ma większy zasięg, lepsze osiągi i większą moc podczas jazdy po wyboistych drogach takich jak góry. Dodatkowo X3000plus up jest wyposażony w lepsze amortyzatory. Zmodernizowaliśmy amortyzatory w oparciu o model X3000, który zdecydowanie zapewnia lepszą kontrolę, przyczepność i komfort na nierównych pojedynczych pasach lub wybojach. Co więcej, X3000plus up jest wyposażony w większy wyświetlacz LED, który umożliwia łatwe wyświetlanie informacji o mocy, prędkości, przebiegu, pojemności akumulatora i pozycji biegu bez konieczności ponownego naciskania przycisku, uwalniając obie ręce podczas jazdy. Aktualna obniżona cena X3000 plus up to 1599 €, czyli tylko o 200 € więcej niż XF200. Ale te dwieście euro zapewni ci stosunek jakości do ceny. Przyjrzyjmy się bliżej powodom z perspektywy naszej marki.

       Z punktu widzenia marki LANKELEISI ma własną fabrykę i łańcuch dostaw, który może stale podsumowywać i identyfikować problemy, poprawiać usterki, zapewniać wydajność, wygląd i wygodę e-roweru w oparciu o oceny klientów, zapewniając w ten sposób klientom lepsze produkty. A każda aktualizacja i postęp umożliwiają naszej marce przyciąganie większej liczby klientów z wyższej półki przy jednoczesnym wytwarzaniu produktów, których potrzebują.

      LANKELEISI koncentruje się na efektach marki. Chociaż wydajemy dodatkowe 200 euro, lepsza jakość i kontrola szczegółów to także nasze główne punkty w utrzymaniu i przyciąganiu klientów. Tymczasem w ramach lokali o podobnych parametrach LANKELEISI udziela trzyletniej gwarancji na jeźdźców. Jeśli jakiekolwiek części ulegną uszkodzeniu w ciągu tych trzech lat, wymienimy je bezpłatnie. Po co więc kupować rower elektryczny z roczną gwarancją? Nasz okres gwarancyjny został trzykrotnie przedłużony, wspierając nasze produkty praktycznym działaniem i doskonałą obsługą posprzedażową, która jest częścią naszej misji.

       Dobra, kolejne porównanie dwóch doskonałych marek e-rowerów. Po przeczytaniu tego wpisu na blogu być może powinieneś mieć pewne pojęcie o tych dwóch markach. Na różnych rynkach użytkowników docelowych musisz wybrać LANKELEISI lub Bezior, biorąc pod uwagę własne potrzeby i preferencje. Przed podjęciem decyzji o zakupie przeczytaj i porównaj parametry i oceny produktu oraz dokładnie je rozważ. Czy zakładając rozsądną cenę i podobne parametry wybralibyście LANKELEISI o lepszych parametrach, większym nacisku na jakość i dłuższym okresie gwarancji? Mam nadzieję, że informacje zawarte w poście na blogu będą dla Ciebie przydatne. Bez względu na to, który rower elektryczny wybierzesz, aby wyruszyć w kolejną przygodę, życzymy udanej jazdy!

Czego szukasz

Treten Sie unserer Lista dyskusyjna bei

Bądź na bieżąco! Miesięczne wskazówki, utwory i zniżki.

Ihr Einkaufswagen