Oferta ograniczona czasowo na nowe produkty - zaoszczędź 100 €! Przejdź do Zamów
Kup jeden za 65 € taniej, kup dwa za 160 € taniej Kup teraz

Jaki jest związek między Cyrusherem a Lankeleisim?

        Wraz z powszechną popularnością rowerów elektrycznych coraz więcej osób decyduje się na ich zakup jako narzędzie do dojazdów do pracy lub jako narzędzie wspomagające ćwiczenia. Ponieważ rowery elektryczne zajmują coraz większą część życia ludzi, ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na poszukiwanie nowych produktów do zakupu. Jednak rynek jest pełen marek rowerów elektrycznych i istnieje tak wiele różnych marek o podobnych cechach i stylach, co utrudnia konsumentom dokonanie wyboru przy porównywaniu produktów. Dla nas, producentów rowerów elektrycznych, porównanie naszych produktów z produktami konkurencji pomoże nam poprawić jakość naszych produktów i zapewnić, że nowe produkty, które wprowadzamy na rynek, będą miały najlepszą wydajność, a także będą bardziej zgodne z zapotrzebowaniem rynku. A dla wielu kupujących, rowerzystów, porównywanie różnych marek rowerów elektrycznych jest sposobem na uzyskanie najlepszych towarów w ramach ich budżetu, lepsze wyczucie doświadczenia i większą satysfakcję z wybranego przez nich roweru elektrycznego.

       Jak więc na tak ogromnym rynku kupujący i rowerzyści powinni porównywać i analizować podobne e-rowery? Aby dać Ci znać, jak lepiej analizować różnice między podobnymi rowerami elektrycznymi, abyś mógł wydać mniej pieniędzy na wybór najbardziej odpowiedniego roweru elektrycznego do swoich potrzeb, PRZYBYWASZ wybrał Cyrushera spośród podobnych marek na rynku, biorąc Lankeleisi RV700 i Cyrusher XF900 jako przykład, przeanalizujmy dla Ciebie związek między tymi dwiema markami. Wierzymy, że po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, dlaczego nasze produkty są lepsze.

Cporównanie z głównych funkcji

LANKELEISI RV750 VS Cyrusher XF900

LANKELEISI RV700 Cyrusher XF900

Cecha

Lankeleisi RV700

  Cyrushera XF900

bateria

48 woltów 16ah

48 woltów 17ah

Silnik

1000W

750W

łodzie

DO 100KM

DO 100KM

TPrędkość operacyjna

45M/H

45M/H

Rama

6061 Aluminiowa rama i sprężyna amortyzująca

6061 aluminiowa rama z pełnym zawieszeniem

TIRES

CHAOYANG 26 cali * 4.0 gruba opona

CHAOYANG 26 cali * 4.0 gruba opona

Wosiem

450 lbs

330 lbs

Gwarancja

3 lat

2 lat

Cena

€1.699,00

€1.999,00

Podobieństwa

       Z tabeli widać, że te dwa doskonałe górskie rowery elektryczne mają podobny zasięg, ramę, opony i maksymalną prędkość jazdy. Obydwoma modelami można jeździć w różnych terenach i różnych scenariuszach, podczas gdy LANKELEISI RV700 jest cięższy. Podczas jazdy po górzystych i dziurawych drogach waga LANKELEISI RV700 jest wystarczająca, aby zapewnić stabilność jazdy, a efekt amortyzacji jest również lepszy. W połączeniu z naszym zaawansowanym zawieszeniem z dużymi amortyzatorami, kierowcy mogą również uzyskać bardziej komfortowe wrażenia z jazdy.

       Ale poczekaj! Czy zauważyłeś, że cena LANKELEISI jest niższa, gdy różne parametry są w zasadzie takie same? Gwarancja też jest dłuższa? Możesz być tego ciekaw, dlaczego? Rozwińmy to bardziej szczegółowo.

Pryż

       Przede wszystkim rowerzyści mogą jako pierwsi zwrócić uwagę na cenę rowerów elektrycznych. Kto nie chciałby kupić produktu w najkorzystniejszej cenie, gdy rama, zasięg, opony, silniki, akumulatory i inne podzespoły oraz różne parametry są podobne? Możesz zobaczyć różne parametry na stole. W przypadku tego samego modelu cena LANKELEISI RV700 jest o 300 euro niższa niż cena Cyrushera XF900! Dlaczego LANKELEISI ma tak wysoki stosunek ceny do wydajności?

       Przede wszystkim LANKELEISI posiada własną fabrykę, która może zareagować na problemy produkcyjne i dokonać odpowiednich korekt po raz pierwszy, co odgrywa decydującą rolę w poprawie kontroli produktu i zapewnieniu jakości. Jednocześnie łańcuch dostaw LANKELEISI jest kompletny, a my możemy kontrolować postęp produkcji, tak aby nie przeładowywać towaru i dostarczać konsumentom najnowsze produkty.

       Po drugie, jesteśmy dostawcą Cyrushera, który zamawia z naszej fabryki, co wiąże się z dużymi wydatkami, takimi jak koszty transportu, koszty pracy dla merchandiserów, sprzedawców i tak dalej. Dlatego też ceny produktów Cyrushera są zawsze wyższe niż u nas.

        Po trzecie LANKELEISI zwraca uwagę na jakość produktu. Koncentrujemy się na badaniach i rozwoju technologii, aby poprawić jakość produktów, jednocześnie stale ulepszając i czyniąc postępy w oparciu o opinie od rowerzystów. Zamiast płacić więcej za marketing, produkty LANKELEISI mogą wykorzystywać najlepsze części w tej samej cenie. To jest tajemnica wysokiej wydajności LANKELEISI.

Waranżacja

       Wychodząc z założenia, że ​​różne parametry są podobne, LANKELEISI udziela zawodnikom trzyletniego okresu gwarancji. W ciągu tych trzech lat, jeśli jakiekolwiek części ulegną uszkodzeniu, wymienimy je bezpłatnie. Okres gwarancji jest o rok dłuższy niż w przypadku Cyrushera. Pokazuje to również, że kolarze, którzy kupują produkty LANKELEISI, mają lepszą gwarancję jakości i są zobowiązani do zapewnienia najlepszej obsługi posprzedażnej klientom, którzy kupują nasze produkty.

Conkluzja

         Wierzę, że po przeczytaniu tego artykułu masz pewne zrozumienie LANKELEISI i Cyrushera. Patrząc z perspektywy cen tych dwóch modeli, LANKELEISI RV700 jest o 300 euro tańszy od Cyrushera XF900. Przy spójnych wszystkich parametrach, bardziej przystępna cena LANKELEISI i lepszy serwis gwarancyjny już wszystko wyjaśniły. Ogólnie rzecz biorąc, marka LANKELEISI koncentruje się na jakości i cenie produktu, dążąc do osiągnięcia najlepszych osiągów przy jednoczesnym zrównoważeniu ceny poszczególnych części i zmierzając w kierunku budowy pewnego samochodu elektrycznego, który najlepiej odpowiada potrzebom konsumentów.

Czego szukasz

Treten Sie unserer Lista dyskusyjna bei

Bądź na bieżąco! Miesięczne wskazówki, utwory i zniżki.

Ihr Einkaufswagen