Nowości, oferta ograniczona czasowo 200 €.Zamów teraz
Kup 1 zaoszczędź 65 €, kup 2 zaoszczędź 165 €. Kup teraz

ZAMÓWIENIE W PRZEDSPRZEDAŻY I ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

W przypadku wszystkich zamówień (w tym zamówień w przedsprzedaży) Twoja karta kredytowa/debetowa zostanie obciążona natychmiast. Nie będzie opóźnień w pobraniu płatności, niezależnie od tego, kiedy przedmiot ma zostać wysłany.

Każde anulowanie zamówienia na ebike przed wysyłką zostanie obciążone 10% opłatą manipulacyjną, a klienci mogą otrzymać tylko 90% zwrotu całkowitej ceny zamówienia.

Produkt zmiana:

1. Jeśli produkt nie wykazuje problemów z jakością, nie będzie kwalifikował się do wymiany po otrzymaniu.

2. Kwalifikowalność zmiany: Aby kwalifikować się do innej wymiany, produkt musi być nieużywany, wolny od kurzu, brudu i zapachu, w oryginalnym opakowaniu i ponosić koszty wysyłki zwrotnej na łączną kwotę 300 € (koszty wysyłki dla zwróconych modeli: 150 € , dla nowych modeli: 150 €) przez okres 15 dni od daty otrzymania produktu.

3.Nie musisz płacić za wymianę spowodowaną problemami z jakością produktu.

4. Po upływie 30 dni wymiana roweru pod żadnym pozorem nie jest możliwa.

Zwroty produktów:

1.Ckwalifikowalność hange:Aby kwalifikować się do zwrotu, produkt musi być nieużywany, wolny od kurzu, brudu i zapachu oraz w oryginalnym opakowaniu przez 15 dni od daty otrzymania.

2. Jeśli poprosisz o zwrot w ciągu 15 dni od otrzymania, będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej produktu o łącznej wartości 150 €.

3. Jeśli produkt spełnia wymagania polityki, zwrócimy cenę zapłaconą nam za produkt.

POZYCJE BEZZWROTNE OBEJMUJĄ MIĘDZY INNYMI:

Modne ubrania (czapki itp.)
Wszystkie akcesoria
Zamówienia specjalne
Używane przedmioty z wyjątkiem EKSTREMALNYCH przypadków uszkodzenia/awarii
PÓŹNE LUB BRAKUJĄCE ZWROTY
Jeśli nie otrzymasz zwrotu pieniędzy po 2 dniach od zatwierdzenia, ponownie sprawdź swoje konto bankowe i skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej/bankiem, ponieważ oficjalne zaksięgowanie zwrotu może trochę potrwać. Często jest trochę czasu na przetwarzanie, zanim zostanie zaksięgowany zwrot pieniędzy. Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem służyć@lankeleisi-bikes.com

Zwrot

1. W przypadku każdego produktu, który zwrócisz prawidłowo zgodnie z niniejszą polityką, zwrócimy nam zapłaconą przez Ciebie cenę.
2. Nie zwrócimy Ci pierwotnych kosztów wysyłki związanych ze zwracanym produktem.
3. Nie zwrócimy Państwu kosztów poniesionych w związku ze zwrotem produktu do nas.

Niewłaściwy zwrot

1 Jeśli zwrócisz produkt, który narusza niniejsze zasady i nie masz żadnego innego prawa do zwrotu lub wymiany produktu:
(a) Nie zwrócimy ceny zakupu ani nie wymienimy towaru;
(b) Możemy zatrzymać zwrócone produkty, dopóki nam nie zapłacisz. Dodatkowe opłaty, które możemy pobrać za ponowną dostawę zwracanych produktów
(C) Jeśli nie otrzymamy dopłaty w ciągu 15 dni, możemy samodzielnie zutylizować produkt.

Czego szukasz

Treten Sie unserer Lista dyskusyjna bei

Bądź na bieżąco! Miesięczne wskazówki, utwory i zniżki.

Ihr Einkaufswagen