Nowości, oferta ograniczona czasowo 200 €.Zamów teraz
Kup 1 zaoszczędź 65 €, kup 2 zaoszczędź 165 €. Kup teraz

O nas

 

Lankeleisi Szybko rozwijająca się firma produkująca rowery elektryczne. Nadal zapewniamy więcej opcji dla tych, którzy podróżują na rowerach elektrycznych oraz dla tych, którzy jeżdżą na nich w celach sportowych lub rekreacyjnych. Poprzez nieustające wynalazki i innowacje dążymy do stworzenia pewnego, zabawnego i beztroskiego życia dla naszych klientów.

Założona w 2011 roku firma szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek rowerów elektrycznych na świecie. Jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój, produkcję i globalny marketing wysokiej klasy rowerów, rowerów elektrycznych i powiązanych produktów. Teraz nasze produkty znajdują gotowe rynki na całym świecie.

Nasz LANKLEISI słynie z niezawodnej jakości, doskonałego wykonania i światowego designu. Teraz stworzyliśmy niezawodną globalną sieć, a nasze rowery zostały sprzedane do ponad 30 krajów i regionów na całym świecie. Nalegamy na wysoką jakość i wysokiej klasy design. Ze względu na stabilną wydajność i doskonały design. Nasze rowery są popularne wśród konsumentów i otrzymały dobre recenzje.

Nazwa firmy: SHARLOMAY LTD

Adres firmy: Agion Theodoron 6 Agios Athanasios, 4102, Limassol, Cypr

O NAS

lankeleisi-bikes.com to strona internetowa przeznaczona dla użytkowników lankeleisi z UE. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu lub techniczne, możesz skontaktować się z nami pod adresem służyć@lankeleisi-bikes.com . Zapewnimy Ci najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne zabezpieczenia!

Nasz sklep

Rower elektryczny Lankeleisi

Czego szukasz?

Treten Sie unserer Lista dyskusyjna bei

Bądź na bieżąco! Miesięczne wskazówki, utwory i zniżki.

Twój koszyk